דפיברילטור לייף ליין חצי אוטומטי מבית דפיבטק (Defibtech) – מכשיר שמציל חיים

כשמתרחש אירוע חירום או מצב חירום רפואי, יש שני סוגים של אנשים: אלו שמסייעים לתפעל את האירוע, ואלו שתופסים את הראש ושואלים את עצמם "איך לא דאגתי לדעת את זה קודם". ברגעים האלו, הידע הוא קריטי והוא עשוי למנוע נזקים או מוות של אדם. מהו דפיברילטור לייף ליין חצי אוטומטי מבית דפיבטק? איך משתמשים בו, ומה חייבים לדעת כדי להיות מוכנים לאירוע הבא?

דפיברילטור לייף ליין חצי אוטומטי AED של Defibtech

דפיברילטור לייף ליין חצי אוטומטי AED מבית Defibtech – להמחשה בלבד

דפיברילטור Lifeline מבית Defibtech – מידע ומפרט טכני

חברת Defibtech הוציאה לשוק את אחד מהדפיברילטורים הנמכרים ביותר בישראל. הסיבה היא שמדובר במכשיר דפיברילטור שמכיל את כל הפונקציות והפעולות הנחוצות במצבי חירום רפואיים.

היתרונות בדפיברילטור לייף ליין חצי אוטומטי מסדרת Lifeline של Defibtech הינם שמעבר לכך שהדפיברילטור פשוט לתפעול ואינו דורש כל הכשרה מוקדמת, מדובר במכשיר חצי אוטומטי שבאמצעותו יכול כל אדם להעניק את הטיפול הרפואי והשוק החשמלי הנחוץ ברגעי האירוע. מדובר במכשיר בעל שני כפתורים, הכולל הנחיות קוליות ברורות בשפה העברית וסוללת המיועדת לשימוש במשך 7 שנים.

מכשיר הלייף ליין קל לנשיאה במקרה הצורך ומשקלו 1.9 ק"ג בלבד, והוא מתאים לשימוש פרטי, במרכזי תעשייה ומסחר, מוסדות חינוך, מרכזי קניות, בתי מלון, מכוני כושר וכן הלאה.

להלן המפרט הטכני של המכשיר:

מפרט טכני - דפיברילטור LifeLine מבית DefibTech
דגם המכשירLifeLine חצי אוטומטי
שם היצרןDefibTech
מחיר בישראל (טווח מחירים)4500-5800 ₪
משך חיי סוללה7 שנים
כמות פולסים (שוקים)300
משקל המכשיר1.9 קילוגרם
שפת המכשירעברית
אישור FDAיש
תקופת אחריות8 שנים על המכשיר.
4 על הסוללה

* ט.ל.ח

מהו בעצם דפיברילטור?

דפיברילטור, בין אם מדגם לייף ליין או מסוג אחר כלשהו, זהו מכשיר החייאה חשמלי, המאפשר להציל חיים ללא ידע קודם ברפואה או בתפעול המכשיר. באמצעות כמה לחיצות, דפיברילטור חצי אוטומטי עשוי לסייע לכם להעניק עזרה ראשונה לאדם במצוקה, וברוב המקרים להציל את חייו.

מכשיר הדפיברילטור מחויב להימצא על פי חוק במקומות ציבוריים (מרכזי קניות, מרכזי תעשייה, מוסדות חינוך, בתי עסק גדולים, בתי מלון, מסעדות ועוד) בנוסף לשילוט ברור ובולט, כך שבעת הצורך ניתן יהיה למצוא את המכשיר ולעשות בו שימוש במהירות המירבית.

במקרי חירום ומצבים רפואיים המתרחשים בפתאומיות, הדפיברילטור בעל חשיבות גבוהה במיוחד: כאשר הטיפול באמצעות המכשיר נעשה תוך 3-4 דקות מתחילת האירוע, ניתן להציל את חיי האדם, למנוע נזק בלתי הפיך למוח ובמקרים מסוימים למנוע מוות. בדיוק מסיבה זו, מומלץ ואף חשוב מאוד להכיר את הפעולות הבסיסיות הדרושות להפעלת דפיברילטור.

המכשיר נוח, קל ופשוט לשימוש, שכן הדפיברילטור החצי אוטומטי מודד באופן עצמאי את קצב הלב של המטופל, ובהתאם שולח שוק חשמלי.

מה כדאי לבדוק לפני רכישת מכשיר?

לפי הבחירה במכשיר הדפיברילטור, כדאי לבדוק כמה נתונים חשובים שעשויים להיות קריטיים ומהותיים ברגע האמת: מהי איכות המכשיר, כמה קל להשתמש בו, מספר שנות האחריות על המכשיר ומהי כמות השוקים החשמליים שביכולתו לתת.

כמובן שכלל הנתונים חשובים בעת הבחירה הסופית, אך הנתון המהותי ביותר הינו קלות השימוש בדפיברילטור. ככל שהמכשיר יהיה קל וברור לשימוש, והוראות ההפעלה יהיו פשוטות יותר, כך הסיכוי להציל חיים במהירות ובהצלחה הינו גבוה יותר – וזה צריך להיות הקו המנחה בעת בחירת המכשיר.